Sinke Transport

Nieuwe Volvo aanwinst voor Sinke Transport
Op de dag dat chauffeur Jacco Marinissen en zijn vrouw Eline samen met hun kinderen Marijn en Aron hun 8-jarig huwelijksjubileum vierden, mochten wij als kers op de taart de nieuwe truck waar Jacco op zal gaan rijden voor Sinke Transport afleveren. Dubbeldikke proficiat Jacco en Eline!
Er is gekozen voor een Volvo FH 6x2 vrachtwagen met speciale haakarm opbouw van Hiab, uitgevoerd door Hefmatic.
Naast de zuinige I-Save met 460 Turbo Compound motor is hij tevens voorzien van Volvo Dynamic Steering en ACC. Dat is besparen zonder in te leveren op comfort! Over comfort gesproken, deze wagen is uitgerust met een FH slaapcabine wat een groot pluspunt is voor chauffeur Jacco.
Warrior Airbrush Middelburg is verantwoordelijk voor het special paint spuitwerk van deze truck. Vakwerk hoor! De overige opbouw in Sinke huisstijl werd verzorgd door de mannen van onze eigen werkplaats in Goes.
We bedanken Wilco Sinke voor het vertrouwen in Bluekens en Volvo en daarnaast wensen we chauffeur Jacco veel fijne en veilige werkkilometers toe in deze prachtige nieuwe aanwinst!

Specificaties
- I-Save met 460pk Turbo Compound
- Volvo Dynamic Steering en ACC
- Opbouw haakarm van Hiab door Hefmatic