De Volvo FH en Volvo FM kunnen nu af fabriek geleverd worden met een midlift-as. Belangrijke voordelen zijn dat de levertijden verkort worden en dat het onderhoud makkelijker en sneller kan worden uitgevoerd omdat er gebruik wordt gemaakt van originele Volvo-onderdelen.
Steeds meer landen bieden de mogelijkheid voor een GCW van 44 ton. Tegelijkertijd neemt de controle op overschrijding van aslasten toe en zijn de geldboetes hoog. Om aslastoverschrijdingen te voorkomen en zelfs al vooruit te lopen op een nieuwe Europese wetgeving van 44 ton voor 6-assige combinaties (voorstel 2018), biedt Volvo Trucks nu af fabriek een midlift-as aan voor de Volvo FH en FM. De midlift-as is lichter dan een 6x2 oplossing en kan zelfs in combinatie met een lichtgewicht achterasinstallatie worden geleverd. Dat laatste is een groot voordeel voor met name het bulk- en tanktransport.
De midlift-as is beschikbaar voor zowel trekkers als bakwagens en is er in verschillende chassishoogten: medium, low en xlow. Maximale brandstofcapaciteit van deze configuratie bedraagt 1.045 liter. . Voor Nederland is ook een 50 tons-uitvoering leverbaar.
Graag verzorgen wij een offerte op maat. Vul het formulier in en laat ons weten wat uw specifieke vraag is. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Contact met onze medewerkers
Heeft u een vraag of opmerking? Wij helpen u graag vooruit. Neem contact met ons op en ontdek wat wij voor u kunnen betekenen. Onze gespecialiseerde medewerkers staan voor u klaar.
U kunt ons op verschillende manieren bereiken. U bent van harte welkom bij een van onze vestigingen. Ook kunt u telefonisch contact opnemen of het contactformulier invullen. Wij beantwoorden uw vraag zo snel mogelijk.
Let op: werk aan de weg bij vestiging Roosendaal!
Vanwege werkzaamheden op industrieterrein Borchwerf in Roosendaal is er een omleidingsroute ingesteld om de bereikbaarheid van Bluekens Roosendaal te kunnen garanderen. Komt u vanaf de A17 dan adviseren wij om afrit 21 ‘Oud Gastel’ te nemen. De werkzaamheden zullen naar verwachting duren tot 30 juni 2023.